انشای جانشین سازی با موضوع: من یک کهکشان هستم

موضوع انشا، انشاء، زنگ انشا، چه بنویسیم، چگونه انشا بنویسم، دانلود، نوشتن انشا - enshay.blog.ir

در علم ستاره شناسی به من کهکشان راه شیری می گویند. من هر ۲۵۰ میلیون سال یکبار یک دور گردش هیجانی را کامل طی می کنم. ستارگانی که در آغوش من بزرگ می شوند از گاز و گرد و غبار من متولد می شوند. ستارگان مرا دوست دارند چون به آنها زندگی می بخشم و به همین دلیل خدایم را شاکرم که این عنایت بزرگ را به من عطا کرده است.
شکل من مارپیچی است و خوشه هایی دارم که لباس تنم هستند. لباس من به رنگ صورتی و بنفش و خاکستری است و در حاشیه های آن یک میلیون ستاره و مروارید دارم که در هر بار چرخیدن به دور خودم درخشیدن می گیرند. لباس من عروسکی و گرد و دوست داشتنی و پر از نگین های زیبا و درخشان است. بزرگترین نگینی که روی لباسم دارم وسط آن قرار گرفته و نامش خورشید است. دور آن چند نگین دیگر نیز دارم که در یکی از آنها شما و فضانوردانی که به دیدنم می آیند زندگی می کنند. علاوه بر این ها هشت مروارید رنگارنگ نیز به لباسم زیبایی خاصی داده است. در پشت لباسم نیز نگین هایی وجود دارد که نمی توانم ببینمشان، گاهی سعی میکنم با چرخیدن های مداوم آنها را ببینم اما نمی شود.
من دوستانی دارم که بسیار دورند از من. قطعا آنها هم مثل من مشغله دارند که نمی توانند به دیدنم بیایند. نمی دانم می دانید یا نه ولی دوستان من به گفته دانشمندان در یک فاجعه بزدگ که به آن بیگ بنگ می گویند نابود شده اند، شاید هم هزاران مایل دور شده اند. اما من بسیار مشتاقم که باز آنها را ببینم اما کی ... نمی دانم. [enshay.blog.ir]
هرساله پژوهشگران و فضانوردان زیادی از سرزمین شما به دیدنم می آیند و می خواهند رازهای مرا کشف کنند. من هم با حوصله به سوال هایشان جواب می دهم و آنها مشتاقانه به حرفهایم گوش می کنند و به این ترتیب مرا همیشه در یادها زنده نگه می دارند. بعد از رفتن آنها من باز هم به بازی با ستارگانم ادامه می دهم و هر ازگاهی برای برآورده کردن آرزوهایتان شهاب سنگ هایی را فرو می فرستم تادوباره دلتان بخواهد به دیدن من بیایید و مرا از تنهایی رها کنید.

نویسنده : ثنا فارضی

دانلود انشا، موضوع انشا، انشاء، زنگ انشا، چه بنویسیم، چگونه انشا بنویسم، نوشتن انشا- www.enshay.blog.ir